YASAL UYARI*5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU
UYARINCA BU BLOG DAKİ YAZILARDAN TAMAMEN YA DA KISMEN KAYNAK GÖSTERİLMEDEN ALINTI YAPILAMAZ VE YAYINLANAMAZ. AKSİ ŞEKİLDE DAVRANANLAR İÇİN YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.28 Aralık 2011 Çarşamba

Lalique Nilang 2011


Lalique'nin ünlü Nilang parfümünün 2011 yılında yaratılan yeni versiyonunun yaratıcısı Christiane Ploc.  Meyveli-çiçekli kategorideki parfüm aquatic esintiler taşıyor.

Notalar: nilüfer, kavun, turunç, şeftali, yasemin, karanfil, frezya, mavi böğürtlen, paçuli, misk, amber, vanilya

Nilang 2011 bol meyveli ve tatlı bir parfüm.  Pek çok kadının kalbini fethedebilecek bir koku olduğunu düşünüyorum yalnız pek fazla bilinmiyor.  Kavun ve nilüfer notası parfüme aquatic bir hava katmış.  Bu aquatic hava sayesinde oldukça tatlı olduğu halde insanı rahatsız etmiyor.  Peki Nilang 2011'i kimlere öneririm?  Miss Dior Chérie, Victor&Rolf Flowerbomb  tarzındaki tatlı ve meyveli parfümleri sevenlere! :)

2 yorum:

  1. Şişe tasarımı bana Marc Jacobs Daisy ile Lola'yı hatırlattı.. Sana da esinlenilmiş gibi gelmedi mi?

    Sevgiler..

    YanıtlaSil
  2. kapağı çiçekli olan şişe parfüm ektresi için yapılmış kristal lalique şişesi. fiyatı binlerce dolar olmalı. lalique in exclusive bir ürünü için marc jacobs dan esinlendiğini sanmıyorum ama haklısın kapaktaki büyük çiçek biraz anımsatıyor gibi.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...